Yaşam

Ben Annemin Sırları kitabıyla çocukluğunuzu şifalandıracaksınız.

Bebeklerin travmaları ebeveynlerinden nasıl devraldıklarını ve bebeğe nasıl kodlandıklarını anlatıyor. Üstelik bu kodları temizlemenin yolları ile.

Tamamı gerçek hikâyelerden yola çıkan ve anne babaların okurlarına herhangi bir kimyasal veya organik karışım önermeden çocuklarını nasıl iyileştirebileceklerini anlatan bu kitabı okuduktan sonra sadece çocuğunuzu değil, kendi çocukluğunuzu da güzelleştireceksiniz.

geçmişin karanlık tüneli

Geçmişin karanlık tüneline girmeye cesaret ederseniz, hem çocuğunuzun fiziksel rahatsızlıklarını hem de kendi çocukluğunuzu ve hastalıklarınızı iyileştirebilirsiniz. Çocukluğunuza bir adım attığınızda, çocukluğunuz size doğru on adım atacaktır çünkü sırlar her zaman açığa çıkmak ister. Hastalık sandığınız deneyim aslında çocukluğunuzun yanlış anlaşılmış bir manifestosudur. Bu kitap geçmişle yüzleşmek için değil, onu anlamak ve düzeltmek için yazıldı.

Sayfa: 256

şifa yöntemi

Anne babaların hatırlamadığı sırlar bile çocukları hasta eder. Hepimiz bir zaman tünelinde seyahat ediyoruz ve bu tünelde dededen toruna hiçbir şey kaybolmuyor.

Zaman su gibi akıp gidiyor, seneler seneleri kovalıyor sanırız ama bir kereden fazla geçmez ve içindeki anılarla olduğu yerde kalır. Hatırlamadığınız şeyler bile sizi ve çocuğunuzu hasta etmeye devam ediyor.

Ancak hepsini uyarlamak mümkün…

Kitap sayfası için iletişim:

[email protected]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu