Haber

Büyükkılıç üretim yerinde inceleme

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin merkez üssü Kahramanmaraş’ta depremin ilk anlarından itibaren Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, deprem bölgesindeki çalışmaları bizzat koordine ederek yapılması gerekenleri belirlemeye devam ediyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ile koordineli çalışan Önder Büyükkılıç, Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle şehir merkezinde yürütülen çalışmaları yerinde inceleyerek gerekli koordinasyonu sağlıyor.

Bu kapsamda Büyükkılıç, Lider Güngör ile birlikte, kente gelen yardımların depolandığı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin asfalt üretim sahasında devam eden çalışmaları inceledi. Lider Büyükkılıç’a Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hamdi Elcüman eşlik etti.

Muayene sonrası değerlendirmelerde bulunan Büyükkılıç, Kahramanmaraş ve depremden etkilenen diğer illerde devlet ve millet dayanışmasıyla yaraların en kısa sürede sarılacağına inandıklarını kaydetti.

Büyükkılıç, bölgede büyük emek veren Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin yanı sıra tüm kamu kurum ve kuruluşlarına, sivil toplum kuruluşlarına ve gönüllü vatandaşlara teşekkür ederek, “Birlikte güçlüyüz, birlikte Türkiye’yiz. İnşallah bu felaketin yaralarını hep birlikte saracağız” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu